top of page

ВІДГУКИ НАШИХ КЛІЄНТІВ

Перелом! перша виграна апеляція відстороненого від роботи через невакцинацію 29 березня 2022 року Вінницький апеляційний суд прийняв рішення по справі №149/3271/21, яким задовільнив позов відстороненого від роботи через невакцинацію працівника та скасував наказ про відсторонення від роботи

В нашому багажі виграних справ відсторонених через невакцинацію з’явилися також виграні рішення Верховного суду зокрема у справі №688/51/22  Портфель виграних справ постійно поповнюється!

Як отримати відповідне рішення?

Перша виграна в Україні апеляція відстороненого через невакцинацію
Перша виграна в Україні апеляція відстороненого через невакцинацію
Вивели будинок з іпотеки. Приватбанк з носом
Вивели будинок з іпотеки. Приватбанк з носом

Зустріч із клієнтом, якому 10 років назад виграв справу
Це вже не відносини клієнт та адвокат, а дружні відносини, які тривають понад 10 років! По всім юридичним питанням Євген звертається до мене і по всім питанням щодо меблів я звертаюся до Євген. А все почалося із того, що ми виграли разом серйозну юридичну справу проти Приватбанку і вивели з-під іпотеки будинок. Кажу разом, тому, що від клієнта дуже часто залежить не менше ніж від адвоката!
Рішення Верховного суду України
тут  

Як ми цього досягли?

Перемога в суді!!! Прибираємо 29 метровий чужий бетонний паркан
із земельної ділянки свого Клієнта

Багаторічна справа
№308/2400/19 закінчилася в Ужгородському міськрайонному суді ще і мировою угодою, що дозволило помирити сусідів!

Дякую терпеливості своєї клієнтки Олександрі Батько та адвокату опонентів, який зміг окреслити реальну картину своїм клієнтам, а разом знайти вигідну конфігурацію мирової угоди для обох сторін конфлікту. Мирова угода це той формат, який дозволяє припинити конфлікт шляхом взаємних поступок .

Як  ми перемогли?

Демонтуємо чужий паркан
із земельної ділянки клієнта

Скасовано 355 тис. грн. штрафу митниці

Скасовано 355 тис. грн. штрафу митниці
Восьмий апеляційний адміністративний суд у м.Львові своїм рішенням по справі № 308/10295/20 поставив жирну крапку у справі оскарження штрафу митниці на власника авто на іноземній реєстрації (євробляхи). Власник евробляхи завіз її на угорському паспорті, а митники порахували це за правопорущення!
Як ми з цього вийшли? 
Суддя задовільнив мій позов по справі № 607/13370/21, скасував іпотеку та визнав права моєї клієнтки на торгово-офісне приміщення понад 600м2 у самому центрі Тернополя, яке набуто під час шлюбу.  З іншого боку було аж три адвокати, великі гроші та впливи. Але, всупереч цьому, суддя Дзюбич схилився на мою позицію та прийняв законне рішення! Приємно захищати клієнтів, які не бояться захищати свої права, коли на іншому боці великі чиновники, гроші та тиск
Як ми це зробили?
Group 63.png

Поділ майна подружжя, коли сили не рівні

Допомогли оформити земельну ділянку в курортній Міжгірщині

Допомогли оформити земельну ділянку в курортній Міжгірщині

Майже 5 років Павло із села Ізки, що на Міжгірщині не міг оформити земельну ділянку, отриману у спадок. Головна причина цьому чиновники, які "поклали око" на цю ділянку, адже ділянка розміщена поруч курортної зони. Але, юридичним шляхом та без будь-яких хабарів Павло досяг бажаного результату і оформив свої права на землю. Приємно, що наша юридична допомога принесла Павлу позитивний результат.
Як ми це зробили?
bottom of page