top of page

ЗБЕРІГАННЯ ДОКУМЕНТІВ

Як захистити важливі документи та інформацію від правоохоронних органів чи протиправних дій третіх осіб (крадіжка, грабіж)?
Вихід є! Відповідальне зберігання документів нашим адвокатським об’єднанням може забезпечити безпеку, надійність, конфіденційність та захист будь-якої інформації.

Чому саме наше адвокатське об’єднання підійде найкраще для зберігання документів та інформації?

Відповідно Закону України «Про адвокатуру та адвокатську діяльність» наше адвокатське об’єднання надає клієнтам додаткові гарантії захисту та збереження їх інформації, які відсутні у інших суб’єктів збереження охоронюваної законом таємниці таких як банки та фінансові установи, органи реєстрації актів цивільного стану, медичні установи тощо.
Сьогодні багато підприємців прекрасно розуміють, що коли в офіс компанії, можуть нагрянути правоохоронні органи або криміналітет, необхідно зберігати важливу документацію в надійному місці, там, де вона недоступна.

Які документи підлягають зберіганню адвокатським об’єднанням?

  • Установчі документи.
  • Угоди, контракти та договори.
  • Аудіо, відео та фото інформація.
  • Документи, що підтверджують право власності та інші майнові права.
  • Бухгалтерська та інша фінансова документація (розписки фізичних осіб, цінні папери, акти).

Як виглядає алгоритм надання послуги?

1. Укладення між Клієнтом та нашим адвокатським об’єднанням договору про надання послуг відповідального зберігання та акту передачі документів, іншої інформації.
2. Переміщення вказаних документів (інформації) до 200 кг. сейфу адвокатського об’єднання, який перебуває в охоронюваному приміщенні із цілодобовим відеонаглядом та охороною.
3. В разі перевірки суб’єкта господарювання правоохоронними (контролюючими) органами надання їх представникам для ознайомлення акту передачі документів адвокатському об’єднанню.
4. Здійснення нашим адвокатським об’єднанням низки заходів, які унеможливлюють отримання у нього документів, які передані на відповідальне зберігання. Законодавство забороняє витребування в адвоката документів, що становлять адвокатську таємницю. Адвокат несе відповідальність аж до позбавлення права на адвокатську діяльність за розголошення адвокатської таємниці

Як вартість послуги відповідального зберігання документів?

Вартість відповідального зберігання документів обсягом до 250 аркушів А4 складає 500,00 грн. на місяць

Що відноситься до адвокатської таємниці?

Згідно ч. 1 ст. 22 Закону України «Про адвокатуру та адвокатську діяльність», адвокатською таємницею є:
  •  інформація;
  •  зміст консультацій, роз'яснень;
  •  складені документи, в т.ч. у електронному вигляді:
  • інші відомості, отримані адвокатом/помічником/стажистом і т.д. у зв'язку  із вчиненням адвокатської діяльності.
Тож можна констатувати, що законодавство України слідує міжнародному принципу недоторканності адвокатської таємниці. Так, існує імперативна норма, яка забороняє оглядати, вивчати або вилучати матеріали, що відносяться до адвокатської таємниці.
Додатковими гарантіями захисту Вашої інформації у нашому адвокатському об’єднанні є наступні норми законодавства:
1. Звернутися з клопотанням про дозвіл на обшук, як і проведення іншої слідчої дії щодо адвоката, можуть тільки Генеральний прокурор, його заступники та прокурори обласного рівня, Києва та Севастополя (п. 1 ч. 3 ст. 23 Закону України «Про адвокатуру та адвокатську діяльність»).
Ця норма дійсно має превентивну дію, суттєво скорочує кількість потенційних обшуків у адвокатів, піднімає рівень відповідальності за незаконний обшук до рівня обласного прокурора.
2. Слідчий суддя у обов'язковому порядку зазначає в ухвалі про дозвіл на проведення обшуку перелік майна, яке планується відшукати під час такої слідчої дії (ч. 2 ст. 23 Закону України «Про адвокатуру та адвокатську діяльність»). Тобто, інші документи правоохоронними органами вилучатися не можуть.
3. При проведенні обшуку у адвоката повинен бути присутнім представник ради адвокатів регіону (ч. 3 ст. 23 Закону України «Про адвокатуру та адвокатську діяльність»).

Якщо ви рахуєте ризикованим зберігання дома чи на підприємстві розписок,
договорів та інших фінансово-бухгалтерських документів – Вам саме до нас!

Ми допоможемо вам зберегти документи!

Заповніть форму!

Ваші данні захищені політикою конфіденційності та адвокатською таємницею

Ужгород, вул. Юрія Гойди, 28, приміщення 18

Політика конфіденційності

bottom of page